• Надійний 3D принтер для широкого спектра завдань. Оснащений великим полем побудови, закритим корпусом та забезпечує високу температуру нагрівання екструдера. Завдяки цьому працює з великою кількістю матеріалів.
  • Може використовуватись для виробництва деталей машинобудування, аерокосмічної, медичної та автомобільної промисловості.

Основні особливості принтера:

  • Температура екструдера до 420 °С. Характерною особливістю 3D принтера CreatBot F430 є висока температура екструдера. Він обладнаний двома екструдерами та підтримує велику кількість матеріалів для 3D друку.
  • Лівий екструдер 260 °C здатний друкувати PLA, ABS, PC, Nylon, Carbon fiber, Flexible, тощо. 
  • Правий екструдер 420 °C здатний друкувати такі високоякісні матеріали як PEEK, ULTEM, тощо.
  • Висока точність та швидкість друку. 3D принтер обладнаний надійною механікою та унікальною системою подачі пластику, за рахунок якої забезпечується відтворення виробів високої якості на високій швидкості. Точність 3D друку досягає 0.04 мм.
  • Повністю закрита камера з температурою 70 °С. Повністю закрита камера може блокувати всі зовнішні перешкоди та зменшувати шум. Пристрій гарячої камери забезпечує постійну температуру 70 °C, що дозволяє запобігти деформації та викривленню деталей. 
  • Стабільність. Корпус приладу виконаний із високоміцної сталі, що підвищує надійність і стабільну роботу приладу. 
  • Відновлення друку у разі вимкнення живлення. Процес 3D друку застрахований від раптових перепадів напруги чи відключення живлення. 3D-принтер CreatBot F430 автоматично запам’ятовує поточну позицію і зберігає дані друку для продовження друку після відновлення живлення. 
  • Датчик подачі пластику. 3D принтер CreatBot F430 захищений від непродуктивного 3D друку: якщо філамент закінчився, він призупинить роботу та видасть попереджувальний сигнал. 
  • Склокерамічна платформа з панеллю з вуглецевого волокна. Принтер оснащений склокерамічною платформою, що нагрівається. Платформа принтера обладнана панеллю із вуглецевого волокна, яка добре передає тепло. Це знімна панель, яку легко можна зігнути, щоб зняти об’єкт.

Основні технічні характеристики:

Технологія друкуFused Deposition Modeling (FDM)
Камера побудови400 x 300 x 300 мм
Кількість екструдерівДва
Точність друку0.04 мм
Висота шару0.02 мм
Діаметр нитки1.75 мм
МатеріалиPLA, ABS, Carbon Fiber, Wood, Nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, Flexible, TPU, PVA, PEEK, тощо
Діаметр сопла0.4mm (0.3 0.5 0.6 0.8 1.0mm)
Тип файлів для друкуSTL, OBJ, AMF, Gcode
Температура навколишнього середовища15-32 °C
Максимальна температура сопла420 °C
Максимальна температура платформи110 °C
Максимальна температура нагріву камери70 °C
Оптимальна швидкість друку55 мм/с
Максимальна швидкість друку180 мм/с
Максимальна швидкість переміщення каретки200 мм/с

Comments are closed

Фільтр