• УФ-лампа, виробництва Newport Corp. (США), розроблена для проведення фотокаталітичних процесів у різних галузях, таких як дослідження органічних реакцій та у водопідготовці.
  • УФ-лампа знаходить широке застосування для інтенсифікації синтезу органічних речовин та знезараження водних та повітряних об’єктів.
  • УФ-лампа використовується для дослідницьких цілей, а саме впливу довжини хвиді на фотокаталітичний процес.

Основні технічні характеристики:

№ з/пХарактеристикиВимоги до обладнання
1ТипДжерело випромінювання в широкому спектральному діапазоні від УФ до ІЧ з покращеними в УФ діапазоні характеристиками (ртутна або ртутно-ксенонова лампа) з селективними фільтрами для вибору суб-діапазонів або вузьких смуг.
2Конструкція Інтегрована (моноблок) або модульна (блок живлення, джерело випромінювання, блок фільтрів), що передбачає швидку заміну лампи, конфігурацію фільтрів, додавання опціональних компонентів на місці експлуатації обладнання з метою його  модернізації шляхом дооснащення.
3Параметри джерелаПовний спектральний діапазон, не гірше: 220 – 2000 мкм;Світловий потік, не менше: 18000 Лм;Максимальна потужність, не менше: 350 Вт;Середній час роботи, не менше: 1000 годин.
4Оптична система Коліматорна оптика з плавленого кварцу з ретрорефлектором;Світлосила не гірше ніж: F/1,5;Вихідний діаметр пучка, не менше: 30 мм.
5Захисний кожух лампиЗ вбудованою системою активного повітряного охолодження з моніторингом температури лампи;Максимальна підримувана потужність лампи, не менше: 500ВтЗахисні блокування від пошкодження лампи під час роботи та від випадкового опромінення користувача.
6Блок фільтрівКількість місць для фільтрів, не менше: 6;Сумісний діаметр фільтрів: 25мм або 1дюйм;Вибір фільтрів: моторизований з ручним керуванням, а також через підключення до ПК;Індикація вибраного фільтру на вбудованому дисплеї.
7Спектральні фільтриДо комплекту системи мають бути включені принаймні наступні фільтри:Жорсткий УФ, діапазон:                     від 240-260 нм до 330-350 нм;М’який УФ, діапазон:                      від 340-360 нм до 400-420 нм;Повний УФ, діапазон:                       від 220-240 нм до 400-420 нм;Синій, діапазон:                                 від 400-420 нм до 480-500 нм;Вузькосмуговий: центральна довжина хвилі 380 нм, ширина 10-15 нм.
8Опції розширення функціональності та дооснащенняМожливість встановлення лампи більшої потужності (до 500Вт);Можливість заміни/встановлення додаткових спектральних фільтрів;Можливість встановлення монохроматора;Можливість встановлення гнучкого світловодного щупа.

Comments are closed

Фільтр