Призначення та галузь застосування

  • Аналізатор спектра Signal Hound USB-SA44B разом з персональним комп’ютером призначений для дослідження спектрів сигналів та електромагнітних коливань різних радіоелектронних систем та систем телекомунікацій (радіомовлення та телебачення, навігації, радіолокації, супутникового, мобільного, тропосферного та радіорелейного зв’язку, систем бездротового радіодоступу тощо), що працюють в діапазонах від  10 Гц до 4,4 ГГц.
  • Також аналізатор спектра Signal Hound USB-SA44B може використовуватися у парі з                  трекінг-генератором Signal Hound USB-TG44A та персональним комп’ютером, утворюючи при цьому повноцінний панорамний вимірювальний комплекс (скалярний аналізатор) для дослідження амплітудно-частотних характеристик коєфіцієнтів передавання та відбивання пасивних та активних радіоелектронних пристроїв: фільтрів, диплексерів, підсилювачів, атенюаторів тощо.
  • Крім того, Signal Hound USB-SA44B може працювати як вимірювальний приймач і вимірювач фазових шумів в діапазоні відлаштування від несучої 1 Гц…250 кГц. Прилад дозволяє прослуховувати демодульовані АМ, ЧМ сигнали та сигнали з односмуговою (SSB) амплітудною модуляцією.

Галузі застосування та об’єкти аналізу:

  • Радіоелектроніка, радіотехніка, телекомунікації та метрологія: вимірювання та дослідження параметрів спектрів, а також амплітудно-частотних характеристик коєфіцієнтів передавання та відбивання для фільтрів, диплексерів, підсилювачів, атенюаторів, комутаторів різних радіоелектронних систем та систем телекомунікацій, що працюють в діапазонах довгих, середніх, коротких та ультракоротких хвиль.

Основні технічні характеристики:

Діапазон робочих частот10 Гц… 4,4 ГГц
Роздільна здатність за частотою0,1…250 кГц, 5 МГц
Динамічний діапазон-151…+10 дБм
Малошумливий підсилювачдоступний на частотах > 500 кГц
Вимірювальний приймач з великим динамічним діапазоном0 дБм… -125 дБм (150 кГц – 1 ГГц), 0 дБм… -115 дБм (1 ГГц – 4,4 ГГц)
Точність вимірювання амплітуди сигналів з АМ та ЧМ1%
ДемодуляторAM / FM / SSB / CW аудіо в режимі реального часу
ВЧ вихідSMA
Діапазон робочих температур0…70°С
ЖивленняUSB
Габаритні розміри7.8х3х1.2 дюймів
Операційна системаСумісність з 32-бітними та 64-бітними операційними системами Windows 7/8/10

Comments are closed

Фільтр